Ağca, Hollywood’la pazarlıkta

Ağca, Hollywood’la pazarlıkta
İtalya'da bir dergi Mehmet Ali Ağca'nın 8 milyon dolar karşılığında bir film çevirmek için Hollywood'la pazarlık yaptığı ileri sürdüAbone ol

İtalya'da yayımlanan haftalık magazin dergilerinden Gente, Mehmet Ali Ağca'nın 8 milyon dolar karşılığında bir film çevirmek için Hollywood'la pazarlık yaptığını ileri sürdü.

Habere göre Ağca, yapımcılar istemediği için ortalıkta gözükmüyor.

Derginin piyasaya yarın sürülecek sayısında yer a Umzugskostenpauschale lan haberde, ‘ortalıklarda görünmeyen Ağca kayıp. Zira 8 milyon dolar kazanacağı bir film için Hollywood'la pazarlık halinde’ denildi.

Haberde, Hollywood'daki yapımcıların avukat Mustafa Demirbağ'a filmle ilgili pazarlıklar çerçevesinde 500 bin dolarlık kaparo verdiği, Ağca'nın da gelecek günlerde film çekimi için Meksika'ya gideceği iddialarına yer verildi.

Papa suikastı işlenecek

Haberde, çevrilecek filmin 13 mayıs 1981'de Papa İkinci John Paul'e suikast girişimini konu alacağı öne sürüldü.

Derginin haberinde ‘Ağca'nın koruması’ olarak nitelenen Haydar Mengi'nin ise Gente'ye verdiği özel demeçte, ‘Ağca'nın hayatı tehlikede. Onu susturmak için tek çare onu öldürmek. Bana göre kurtulabilmesi, ancak olabildiğince fazla kişiye konuşması durumunda mümkün’ dediği de belirtildi.

Habere göre Mehmet Ali Ağca ortalıkta gözükmüyor, çünkü film yapımcıları çehresini saklamasını istiyor.

Dergi Ağca'nın pazarlık nedeniyle, bir televizyondan gelen 600 bin dolarlık söyleşi önerisini de geri çevirdiğini öne sürdü.

Ağca'yla ilgili bir başka iddia da ispanyol medyasından.. Haberlere göre mehmet ali ağca'nın 5 milyon dolar karşılığında papa'nın öldürülmesi emrini kendisine kimin verdiğini açıklayacak.

Ağca'nın avukatı mustafa demirbağ ise ispanyol medyasının iddiasını yalanladı.Kategori : MAGAZİN