Trabzonsporlular kenetlendi

Trabzonsporlular kenetlendi
Trabzonsporlu futbolcular ve teknik heyet, Fatih Tekke ve Gökdeniz'e yönelik saldırıları kınadıAbone ol

Trabzonspor 2. Kaptanı Hüseyin Cimşir, yaşanan olayın sadece devletin çabasıyla sona erdirilebilecek türden olmadığını belirterek, yıkılmadıklarını, aksine daha da kenetlendiklerini söyledi.

Trabzonsporlu futbolcular ve teknik heyet, bugün Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde ortak bir basın toplantısı düzenleyerek, Fatih Tekke ve Gökdeniz'e yönelik saldırıları kınad Umzug Firma ı. Devletin ilgili kişi ve kurumları, Başbakan, İçişleri Bakanı ve diğer yetkililerin üzerlerine düşen görevi yaparak failleri en kısa sürede yakalayıp adalete teslim etmenin çabası içinde olduklarını kaydeden 2. Kaptan Hüseyin Çimşir, "Onlara buradan bir kez daha teşekkürlerimizi sunuyoruz. Ancak bu tip olaylar sadece devletimizin çabalarıyla sona erdirilebilecek olaylar değildir. Sporun içindeki tüm birimler elele vererek diyarsız tavırlarından vazgeçmeli ve tek vücut olarak olumsuzluklara karşı gereken tepkiyi göstermelidirler. Buradan diğer meslektaşlarımıza da sesleniyoruz. Trabzonsporlu futbolcular olarak bizlerin çektiği ızdıraba rağmen her zaman olduğu gibi görev sorumluluğu bilincinde hareket ederek mesleğimizin gerektirdiği sağduyuyu göstereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Yıkılmadık, aksine daha da kenetlendik" dedi.
Trabzonspor Teknik Direktörü Vahid Halilhodzic ise hiç beklemedikleri bu olayın kendilerini tek kelimeyle şok ettiğini belirterek, "Hiç beklemediğimiz bir olaydı. Bizi şok etti. Bu olay bizi yıpratamayacaktır. Burdan daha güçlü bir şekilde kenetlenmiş olarak çıkacağız. Bundan sonra bu olayla ilgili ne ben ne de futbolcularım açıklama yapacağız" diye konuştu.

Toplantının ardından kulüp binasının önünde toplu halde resim çektiren bordo-mavili futbolcular, daha sonra akşam antrenmanına çıkarken, izinli olan Fatih Tekke ve Gökdeniz'in de antrenmana katılması dikkat çekti.Kategori : SPOR