Hedefi bakan olmakmış!

Hedefi bakan olmakmış!
Siyasete sıcak baktığını söyleyen manken Tuğba Özay bakan olmak istiyor.Abone ol

Türkiye'nin önemli kış turizm merkezlerinden biri olan Ilgaz Dağı'nda, Genç Kastamonu Platformu'nca (GEKAP) ilki düzenlenen ''Ilgazfest 2006 Kış Festivali'' oldukça renkli görüntülere sahne oldu.

GEKAP Başkanı Feza İhtiyar, amaçlarının Kastamonu'nun değerlerini tanıtmak olduğunu söyledi.

CHP Kastamonu Milletvekili Mehmet Yıl vinil tabela dırım, mankenler Tuğba Özay, Esra Balamir, Dj Ayhan Güngör, oyuncu Seçkin Piriler, şarkıcı Faruk K ve Altay'ın katıldığı festivalde, Ilgaz'a gelen tatilciler gecenin geç saatlerine kadar eğlendiler.

Programın sunuculuğunu yapan Tuğba Özay, gazetecilere yaptığı açıklamada, siyasette aktif görev almak istediğini söyledi.

Hedefinin bakan olmak olduğunu ifade eden Özay, şöyle konuştu:

''Önce bir delege olmam lazım. Ben topluma, ülkeme faydalı olmak isterim. Hedefim CHP'den bakan olmak. Şu günlerde CHP lideri Deniz Baykal'ı yıpratma politikaları var. İleride beni de yıpratmaya çalışırlar, özellikle böyle sivri bir mesleğin içinden geldiğim için... Ama önemli olan insanın yüreğidir, insanlar benim özümü biliyor. Kendimi daha bilgili daha donanımlı, hazır hissettiğim zaman politikada aktif görev almak istiyorum.'' Manken ve model dünyasında, polemiklerle gündeme gelmeye çalışanları eleştiren Özay, böyle olayların sadece mankenler arasında değil, politikacılar, doktorlar, şarkıcılar arasında da olduğunu kaydetti. Bu tür polemiklerden uzak kalmayı tercih ettiğini ifade eden Özay, ''Toplum olarak birbirimizi eleştirmeyi seviyoruz. Ama yabancıları alkışlamayı biliyoruz. Yılladır şov dünyasının içindeyim, bunlardan uzak kalmışımdır'' dedi.Kategori : MAGAZİN