Renault Egousla iddialı

Renault Egousla iddialı
Renault. Egeus ile SUV segmentinde piyasada kendisine yer edinmek istiyor.Abone ol

Renault, Egeus ile üst gam SUV segmentine ilişkin vizyonunu ifade ediyor. Renault Endüstriyel Tasarım Direktörü Patrick le Quément bu otomobili 'Egeus şehir içi ve uzun yolda bir SUV, sürüş keyfi, şıklığı ve sportif özellikleriyle de bir çe Umzug Firma şit 'yüksek coupé' şeklinde tanımlıyor.

Renault, Frankfurt Otomobil Fuarı'nda tamamen üst gam 4x4 SUV tasarımlı yeni kavram modeli EGEUS'u tanıtacak. Çekici ve şık havası, konforlu ve lüks iç mekanı üst segment binek otomobillere yaraşır nitelikte. SUV boyutlarına sahip olan Egeus, sağlamlık ve dinamizm niteliklerini ön plana çıkararak büyük bir iç mekan genişliği sunuyor. Uzun motor kaputu üst gam coupé'leri çağrıştıran akıcı ve yumuşak tasarımını vurguluyor.

Egeus, şıklık, sportiflik, güç ve sağlamlık unsurları arasında dengeyi simgeliyor. Tasarımı önceki kavram modelleri Wind ve Fluence çizgisinde yer alıyor ve bir üst gam hatchback modelini çağrıştırıyor. Akıcı tasarımında SUV'ların alışılagelmiş saldırgan görünüşü yok. Ön bölümün dizaynı saf ve yalın. Farların altında konumlandırılan hava girişleri ızgaranın çok büyük görünmemesini sağlıyor. Yan çizgiler, iki kez yön değiştirerek, bir ışık oyunu yaratıyor ve Egeus'un akıcı formlarını vurguluyorlar.

Kategori : GÜNCEL