İş Bankası eleman alıyor

İş Bankası eleman alıyor
Krizi atlatan bankacılık sektörü personel alıyor. İş Bankası kadrosuna yeni elemanlar alıyor.Abone ol

Türkiye’nin en büyük özel bankası İş Bankası, 2006 yılında açacağı şubelerin personel ihtiyacı için 2 bin 500 kişiyi kadrosuna dahil edecek. Türkiye’nin her yerinde 875 şu seo ajansı besi ve 17 bin çalışanıyla hizmet veren Türkiye İş Bankası, 2006’da 2 bin 500 kişiyi daha kadrosuna dahil etmeye hazırlanıyor. Bu yıl yeni şubeler açmayı planlayan İş Bankası, yeni şubelerle ortaya çıkacak personel açığını yeni alımlarla kapatacak.

2005 yılını 17 bin kişilik çalışan kadrosuyla tamamlayan İş Bankası, yüzde 11 oranında bir artışla 2006’da 19 bin kişiyi aşkın personel sayısına ulaşacak. Personel artırımı büyük oranda uzman, müfettiş, memur ve operasyon destek pozisyonlarında yoğunlaşıyor.

Başvuru için 4 yıllık üniversitelerin bankacılıkla ilgili bölümlerinden mezun olan adayların İş Bankası internet sitesindeki İnsan Kaynakları sayfasından iş başvurusu formu doldurmaları yeterli olacak. Aranılan niteliklere sahip olan başvuru sahipleri yine internet üzerinden sınava davet edilecekler.Kategori : EKONOMİ